11. Розв'яжи задачу на рух. 1 Туристи йшли 1/3год зі швидкістю 4 цілих 1/5 км/год і 2/5 Год зі

ШВИДКІСТЮ 4 цілих3/8км/год. Визнач, який шлях вони подолали за весь час.​

Ответы на вопрос

Отвечает Мещеряков Евгений.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

4 1/5 *1/3= 21/5 * 1/3= 7/5 км пройшли за 1/3 години

4 3/8 * 2/5= 35/8 * 2/5= 7/4 км пройшли за 2/5 години

7/5+7/4= 28/20+ 35/20= 63/20= 3,15 км шлях який вони подолали за весь час