Обчисліть значення виразу 0,46+0,5 а. якщо а дорівнює =1,5​


Ответы на вопрос

Отвечает Токмашова Юля.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

0,46+0,5 а. якщо а дорівнює =1,5​

0,46+0,5а=0,46+ 0,5 * 1,5= 0,46 + 0,75= 1,21