Річка Рось на 38 км більша за річку Хорол. Знайдіть довжину річки Рось, якщо їх спільна довжина 654

км.​

Ответы на вопрос

Отвечает Тихий Роман.

Ответ:

Означим р.Хорол - х

тоді р.Рось - х +38

їх довжина - 654

отже маємо :

х + х + 38 = 654

2х = 616

х = 308

Отже Р.Хорол = 308 км а рРось = 308+38=346

Отвечает Здор Гриша.

Ответ:

.........................