Перетворити нескінченний дріб у звичайний: 0,(324)


Ответы на вопрос

Отвечает Шилина Алина.

x = 0.(324)

1000x = 324.(324)

1000x - x = 324.(324) - 0.(324)

999x = 324

x = 324 / 999 = 36 / 111 = 12/37