4x²+5x-11=0 Допоможіть будь ласка рішіть так щоб можна було записати в зошит даю 20 балів ​


Ответы на вопрос

Отвечает Весновская Маргарита.

Відповідь:

X1=(-5 - √201)/8

X2= (-5 + √201)/8

Покрокове пояснення:

4x²+5x-11=0

a=4; b=5; c= -11

D=b^2– 4*a*c.

D= 5^2 - 4*4*(-11)

D= 25+176

D=201, D > 0, рівняння має 2 корені.

X1,2= (-b ± √D)/2a

X1=(-5 - √201)/8

X2= (-5 + √201)/8