Знайдіть вираз і його значення частка різниці чисел 549 і 357 та числа 16​


Ответы на вопрос

Отвечает Афанаскин Дима.

Ответ:

12

Пошаговое объяснение:

1) знаходимо різницю (дія віднімання) чисел 549 і 357

549 - 357 = 249 - 57 = 200 - 8 = 192

2) знаходимо частку (дія ділення) чисел 192 і 16

192 : 16 = 12