СПІЛЬНИИ ДІЛЬНИК Чисел: 1 ) 24 и 36 2) 26 и 65 3) 70 и 105 4) 96 и 144 пожалуйста!​


Ответы на вопрос

Отвечает Габриянчик Александра.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1)Розкладемо на прості множники 24 і 36

24 = 2* 2* 2 *3

36 = 2* 2* 3 *3

Однакові прості множники в обох числах це - 2, 2, 3

НСД (24; 36) = 2*2 *3 = 12

2)Розкладемо на прості множники 26 і 65

26 = 2* 13

65 = 5* 13

Однаковий простий множник в обох числах   -13

НСД (26; 65) = 13 = 13

3)Розкладемо на прості множники 70 і 105

70 = 2 *5* 7

105 = 3 *5* 7

Однакові прості множники в обох числах  - 5, 7

НСД (70; 105) = 5* 7 = 35

4)Розкладемо на прості множники 96 і 144

96 = 2* 2* 2* 2* 2 * 3

144 = 2 *2 *2* 2 *3 * 3

Однакові прості множники в обох числах   -2, 2, 2, 2, 3

НСД (96; 144) = 2 *2* 2 *2* 3 = 48