Да магазину завезли 350 кг цукру. за перший день було продано 23 процента цукру. Скільки кг цукру

було продано за перший день? СРОЧНО ПЖПЖПЖПЖ​

Ответы на вопрос

Отвечает Агафонов Никита.

Пошаговое объяснение:

Пропорция :

350 кг - 100%

Х кг - 23%

Х=350×23:100=80,5 кг было продано в 1 день

Отвечает Мухаметшин Данис.

Відповідь:

80,5 кг цукру.

Покрокове пояснення:

Для початку з'ясуємо, чому дорівнює 1 відсоток:

350 : 100 = 3,5(кг) - 1 вiдсоток.

Далі вийшло число множимо на 23:

3,5 x 23 = 80,5(кг) - було продано за перший день.

Відповідь: 80,5 кг цукру.