ПОМОГИТЕ ПЖ!!1) 1/2x+8=-1/3x-72) -13x-8x=-6x+24​


Ответы на вопрос

Отвечает Артюшина Ангелина.

Відповідь:

1)

\frac{1}{2x+8} = -\frac{1}{3x-7}\\\\ 1(2x+8)= 1(3x-7)\\\\2x+8=3x-7\\\\2x-3x=-7-8\\-x=-15 \\x=15

2)

-13x-8x=-6x+24

-13x-8x+6x=24

-15x=24

x=24 / (-15)

x= -1,6

Покрокове пояснення:

1) Перехресне правило

2) Переносимо в одну частину рівняння невідомі (х), в іншу відомі (24)