скільки тон пшениці можна висипати в кузов автомобіля завдовжки 4м , завширшки 2м 50 см і глибиною

80 см якщо маса 1м³ зерна становить 0,7 т? срочно!!!!!! дам 15 балов​

Ответы на вопрос

Отвечает Козьяков Илья.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Знайдемо об*єм кузова

V=a*b*c= 4 * 2,5 * 0,8=8 м³

1 м³ - 0,7 т

8м³ - х т

х= 8*0,7

х= 5,6 т стільки тон пшениці можна висипати в кузов автомобіля