Автомобіль у перший день їхав 7,5 години зі швидкістю 67,2 км за годину а у другий день 5,2 години

зі швидкістю 72,1км за годину . Скільки кілометрів проїхав автомобіль за два дні

Ответы на вопрос

Отвечает Дмитриев Роман.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

67,2 * 7,5= 504 км проїхав у перший день

72,1 * 5,2=374,92 км проїхав у другий день

504 + 374,92= 878,92 км проїхав автомобіль за два дні