Бабуся зібрала 25 кг помідор і на 16 кг огірків більше у скільки разів огірків більше ніж помідор


Ответы на вопрос

Отвечает Бирюкова Алёна.

Ответ:

1)25+16=41(кг)-огірків

2)41-25=16(кг)

Відповідь: на 16 кг більше ніж помідор

Отвечает Овсянникова Юля.

1)25+16=41(кг)- огірків

2)41:25=1,64-у стільки разів більше огірків