Знайдіть найбільший спільний дільник чисел: НСД(154; 396)


Ответы на вопрос

Отвечает Кочетков Егор.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Розкладемо на прості множники 154 і 396

154 = 2* 7 * 11

396 = 2 *2 *3 *3 * 11

Однакові прості множники в обох числах   - 2, 11

НСД (154; 396) = 2 *11 = 22