Знайди найбільший спільний дільник 6 і 24, 33 і 143, 10 і 462, 18 і 225​


Ответы на вопрос

Отвечает Прокопова Лера.

Відповідь:

1) 6; 2) 11; 3) 2; 4) 9.

Покрокове пояснення:

Щоб знайти НСД чисел, потрібно спочатку ці числа розкласти на прості множники, далі вибрати спільні і перемножити їх.

1. 6=2*3

24=2*2*2*3

НСД =2*3=6

2. 33=3*11

143=11*13

НСД = 11

3. 10=2*5

462=2*3*7*11

НСД=2

4. 18=2*3*3

225=3*3*5*5

НСД=3*3=9