Кути трикутника, якщо їхні градусі міри відносяться як 2:7:9;​


Ответы на вопрос

Отвечает Актуганова Зарина.

Ответ:

20, 70, 90

Пошаговое объяснение:

Нехай х - коефіцієнт пропорційності. Тоді кут 1 = 2х, кут 2 = 7х, а кут 3 = 9х. Сума кутів = 180градусів.

Отримуємо рівняння:

2х + 7х + 9х = 180

18х = 180

х = 180:18

х = 10

Отже, кут 1 = 2*10=20 градусів, кут 2 = 7*10=70 градусів, кут 3 = 9*10=90 градусів

Отвечает Вагнер Эмир.

20 градусів, 70 градусів, 90 градусів

Пошаговое объяснение:

За умовою градусні міри кутів трикутника як 2:7:9.

Позначимо кути трикутника 2х, 7х, 9х.

Сума кутів трикутника дорівнює 180 градусів

2х + 7х + 9х = 180°

18х = 180°

х = 10°

Якщо х= 10°, то

2х = 2 • 10= 20°

7х = 7 • 10= 70°

9х = 9• 10 = 90°

Відповідь: 20°, 70°, 90°