47. Який знак має різниця: 1) 2√2 - 65; 2) 32-282?​


Ответы на вопрос

Отвечает Чижова Дарья.

Ответ:

1) знак -, 2) знак -

Пошаговое объяснение:

1)\sqrt{2}=1.4, тогда 2*1,4=2,8, 2.8-65=-62,2

2) 32-282=-250