Помогите: у другому кошыку було на 12 кг яблок менше ниж в первому и на 14 кг яблок больше ниж в

третьому скилькы килограм яблок було в трьох кошыках якщо в другому кошыку було 38 кг яблок. Решите пж пж

Ответы на вопрос

Отвечает Бойко Рома.

Ответ:

1) 38+12=50 (кг) перший кошик

2)38-14=24 (кг) третій кошиках

3)50+24+38=112 (кг) у трьох кошиках