Перетворіть неправильний дріб 29 --- 8на мішане число​


Ответы на вопрос

Отвечает Тлегенов Даурен.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

29/8 = 29 : 8 = 3 (ост. 5)

29/8 = 3. 5/8