21. Вспомни соотношение единиц времени. Сравни ве- личины. 120 с и 3 мин 600 мин и 104 2 сут и 38

4 60 мин 1 ч 5 мин и

Ответы на вопрос

Отвечает Беркут Иван.

Пошаговое объяснение:

A, C, E.

Объяснение:

Які з наведених рівнянь не мають розв’язків?

A)\ 0x=3.A) 0x=3.

Рівняння не має розв'язків, адже не має такого числа, яке при множенні на нуль дало число 3.

B)\ 0x=0.B) 0x=0.

Рівняння має розв'язки при будь-якому значенні змінної, адже будь-яке число, помножене на нуль дасть число 0.

\begin{gathered}C)\ x+3=x\\x-x=-3\\0\neq -3.\end{gathered}

C) x+3=x

x−x=−3

0

=−3.

Рівняння не має розв'язків, адже нуль не дорівнює 3.

D)\ x+5=x+5.D) x+5=x+5.

Рівняння має розв'язки при будь-якому значенні змінної, через те, що обидві частини рівняння рівні.

\begin{gathered}E)\ x^2-8x+72=0\\D=b^2-4ac=(-8)^2-4\cdot1\cdot72=64-288=-224.\end{gathered}

E) x

2

−8x+72=0

D=b

2

−4ac=(−8)

2

−4⋅1⋅72=64−288=−224.

Оскільки D < 0,D<0, рівняння не має розв'язків.

Отвечает Борисюк Дашуля.

Ответ:

120с. < 3 мин

600 мин > 104 мин

2 сут. > 384 мин

60мин. < 1ч 5 мин

Пошаговое объяснение: