2 948. Площа двору дорівнює 800 м² Дитячий майданчик займае 2/5 двору, а автостоянка 3/8 решти

площі. Яка 5 8 площа автостоянки?​

Ответы на вопрос

Отвечает Максюта Данёк.

Ответ:

180 м²

Пошаговое объяснение:

800*2:5=320 (м²) займає дитячий майденчик

800-320=480 (м²) решта площі

480*3:8=180 (м²) площа автостоянки