Найдіть таке значення х, що 25<х<35 і яке є спільним дільником чисел 52 і 78​


Ответы на вопрос

Отвечает Тілес Парасат.

Ответ: 26

Пошаговое объяснение:

25<х<35

25< 26<35

Розкладемо на прості множники 52 і 78

52 = 2 *2 *13

78 = 2 *3 * 13

Однакові прості множники в обох числах це  - 2, 13

НСД (52; 78) = 2 * 13 = 26

52 :26= 2

78 : 26 =3