Чому дорівнює площина круга з радиусом 6 см число n округлить до сотих​


Ответы на вопрос

Отвечает Кнутова Ирина.

Відповідь:

113.09 см²

Покрокове пояснення:

формула, для знаходження площі круга: S = πr²

r = 6 см,

S = π* 6²*см²≈113.09 см²

π - математична константа

Отвечает Дёмин Дима.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

R = 6 см

π = 3,14

S = ? см

S = πR²

S = 3,14 * 6² = 3,14 * 36 =

113,04 см²

Ответ: 113,04 см²