Об'єм акваріума дорівнює 480см³, довжина -12см, ширина - 10см. Знайдіть высоту акваріума. Зробіть

будь ласка швидко!!! Даю 20 балів

Ответы на вопрос

Отвечает Федів Антон.

V = S · h = 480 см³ - объём аквариума

S = 12 · 10 = 120 см² - площадь основания

h = V : S = 480 : 120 = 4 см - высота

Ответ: 4 см.