Петрик ішов із села до озера 0,7 год і повернувся назад іншою дорогою за 0,8 год, усього він

пройшов 6,44 км, З якою швидкістю йшов Петрик до озера, якщо повертався він зі швидкістю 3,5 км/год? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Чебукин Степан.

Пошаговое объяснение:

0,8*3,5= 2,8 -шел в гору

6,44-2,8=3,64-шел с горы

3,64:0,7=5,2 км/ч