. Лижник пройшов 58 км. До зупинки він ішов з год із швидкістю 12 км/год, а після зупинки — 2 год з

іншою швидкістю. Із якою швидкістю йшов лижник після зупинки? 2​

Ответы на вопрос

Отвечает Алёхин Роман.
1) 4 + 3 = 7 (год) — ішов лижник;

2) 56 : 7 = 8 (км/год) — швидкість лижника;

3) 8 · 3 = 24 (км) — пройшов лижник після зупинки.

Відповідь: після зупинки лижник пройшов 24 км.