Лижник пойшов 56 км. і йшов весь час з одинаковою швидкістю. До зупинки він йшов 4 год. ,а після

зупинки 3 год.Скільки км. пройшов лижник після зупинки?

Ответы на вопрос

Отвечает Самохвалов Макс.

4+3=7 (ч.) - общее время в пути

56:7=8 (км/ч) - его скорость

8*3=24 (км) - пройшов лижник після зупинки