Земельну ділянку трикутної форми потрібно обгородити дротом. Скільки потрібно дроту, якщо одна

сторона ділянки дорівнює 45 м, друга на 12 м довша за першу, а третя на 7 м коротша за другу?

Ответы на вопрос

Отвечает Зайцев Илья.

Відповідь:

161

Покрокове пояснення:

45+12=57

57-7=50

45+59+57=