Сума довжин усіх ребер пералепіпеда 156см, два його виміри 11 см і 15 см. Обчисліть третій вимір.​


Ответы на вопрос

Отвечает Карпенко Даня.

Ответ:

(156-11*4-13*4):4=15см третье измерение

V=15*13*11=2145см³

S=2(ав+вс+ас)=2(11*13+13*15+11*15)=1006см надеюсь правильно