Сумма довжин усіх ребер прямокутного параллелепіпеда становить 168 дц, а два його виміри дорівнює

12 дм і 14 дм. Знайти третій вимір параЗнайти массу параллелепыпеда, якщо його виплавлено з металу лелепіпеда і його об"эм. Знайти масу параллелепыпеда,якщо його виплавлено з металу ы масса 1 см3 металу дорывнюэ 8г

Ответы на вопрос

Отвечает Комаров Дима.

Панеслась =)

Спочатку знайдемо об'єм паралелепіпеда

Його ребро  = 168/4 - 26 = 16дм = 160 см

Об'єм = 12* 14* 16 = 2688 дм(в кубі) = 2688000 см (в кубі)

Маса = 2688000 * 8 = 21504000г = 21504 кг 

П.С ИринаАнатольевна Зробила це перша правильно, тому бест вона заслуговує =) 

 

Отвечает Беззубик Ксения.

L=168 дм

a=12 дм

b=14 дм

L=4(a+b+c)

c=L/4-(a+b)=168:4-(12+14)=16 (дм)

V=abc=12*14*16=2688 (куб.дм)

2688 куб.дм=2688000 куб.см

2688000*8=21504000 (г)=21504 (кг)

Ответ: третье измерение параллелепипеда 16 дециметров; объём параллелепипеда 2688 кубических дециметров; масса параллелепипеда 21504 килограмма.