Визнач цифру(-и), яку(-і) можна підставити замість ∗, щоб число 29∗44 ділилося на 3.


Ответы на вопрос

Отвечает Карпова Надежда.

Ответ:

*=2;5;8

Пошаговое объяснение:

признак делимости на 3:если сумма цифр числа делится на 3 то и число делится на 3.

найдем сумму 2+9+*+4+4=19+*

*=2        получим число 29244

*=5      получим число 29544

*=8       получим число 29844

Отвечает Остроухов Максим.

Відповідь: 2 5 8

Пояснення:

Щоб не витрачати час і не думати чи таке велике число ділиться на 3, потрібно згадати що якщо сума чисел ділисься на 3, то і саме число ділиться на 3, наприклад:

29044=2+9+0+4+4=19

19 не ділиться на 3 отже і саме число на 3 не поділиться

  • 29044/3=9681.33333333......
  • 29144=2+9+1+4+4=20-не ділиться
  • 29244=2+9+2+4+4=21-ділиться

29244/3=9748

  • 29344=2+9+3+4+4=22-не ділиться
  • 29444=2+9+4+4+4=23- не ділиться
  • 29544=2+9+5+4+4=24-ділиться

29544/3=9848

  • 29644=2+9+6+4+4=25- не ділиться
  • 29744=2+9+7+4+4=26-не ділиться
  • 29844=2+9+8+4+4=27-ділится

29844/3=9948

  • 29944=2+9+9+4+4=28-не ділиться