Знайди число: а) 1% якого дорівнює 3; 0,07 б) 2% якого дорівнюють 15; 6,5 в) 10% якого дорівнюють

235; 0,02

Ответы на вопрос

Отвечает Самусев Денис.

В пошаговомнаписал

Пошаговое объяснение:

a)1)3×100=300

2)0.07×100=7

б)1)15÷2×100=7.5×100=750

2)6.5÷2×100=3.25×100=325

в)1)235÷10×100=2350

2)0.02÷10×100=0.2