При якому х вектори а(6;3) та в(-18;х) колінеарні?


Ответы на вопрос

Отвечает Кадырова Милана.

Ответ:      при   х = - 9 .

Пошаговое объяснение:

а(6;3) , b(-18;х) ;

Скористаємось умовою колінеарності векторів на площині :

       6/(- 18 ) = 3/х ;

       х = - 18 * 3/6 = - 9 .

В - дь :  при   х = - 9 .