Коли батько дав Сергійкові 2 купюри по 20 грн, у хлопчіка стало 57 грн. Скільки грошей було в нього

спочатку?​

Ответы на вопрос

Отвечает Плотников Ваня.

Ответ:

1)20•2=40(грн)- скільки дав батько

2) 57-40=17(грн) от и ответ

Пошаговое объяснение: