Кожний із даних дробів замініть дробом, знаменник якого дорівнює 42: 1/6, 5/14​


Ответы на вопрос

Отвечает Ердос Ерасыл.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1/6 = 7/42

5/14​ = 15/42