!!РОЗПИШІТЬ І ВИКОНАЙТЕ БУДЬ ЛАСКА!! Батько і син вирішили виміряти відстань між двома будинками

і вирушили одночасно від одного будинку до іншого. Довжина кроку батька 70см, а сина 56см. Яка ж відстань між будинками, якщо відомо, що сліди збігалися 10 разів?​

Ответы на вопрос

Отвечает Оразаева Айханым.

Відповідь:2800

Покрокове пояснення:70-56=14 70:14=5 5*10=50 50*56=2800

Отвечает Жанбырбек Шугыла.

Ответ:2800

Пошаговое объяснение: