3. Розв'яжи задачу двома способами. Три енергоощадні лампочки коштують 240 грн. Скількигривень

коштують у таких лампочок?І спосіб:|| спосіб:​

Ответы на вопрос

Отвечает Гурін Даша.

Ответ:1 способ

1) 240:7=80(грн)-1 лампочка

2)80*9=720(грн)-9 ламп

2 способ

1)240*9=2160(грн)

2)2160:3=720(грн)

Пошаговое объяснение: