7 2. Обчисли значення відношення поданих величин. а) 18 см :2 см; ; б) 0,5 км : 5 км; В) 45 дм : 9

см; г) 1 км : 0,1 год. плиз​

Ответы на вопрос

Отвечает Пономарева Мария.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

а) 18/2= 9

б) 0,5 /5= 0,1

в) 450 /9 = 5  

г) 1/0,1 = 10 км/год