за пальто костюм і капелюх заплатили 355.За пальто і капелюх разом заплатили 195 грн. За костюм і і

капелюх заплатили 175 грн. Скільки коштує кожна річ?

Ответы на вопрос

Отвечает Левченко Владислав.
1)325-195=160(капелюх)
2)355-175=150(пальто)
3)160+150=310
4)355-310=45(костюм)