Скоротіть дріб 1)12/15 2)14/25 порівняйте дроби 1) 9/10 і 4/5 2) 4/7 і 2/3 обчисліть 1) 4/7 + 2/5

2) 3 4/9 - 2 1/6 Велосипедист їхав 3 1/6 год з пункту А до пункту И, а з пункту В до пункту С на 1 1/3 год менше. Скільки часу витратив велосипедист на шлях з пункту А до пункту С? Розв'яжіть рівняння 8 9/10 - х = 4 5/6 Знайдіть усі натуральні значення х, при яких є правильною нерівність х/9 < 22/45 ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА! ЭТО СРОЧНО!!

Ответы на вопрос

Отвечает Степкин Артем.

1)  4/5   .2/3

Пошаговое объяснение:

12/15=(12:3) и (15:3) = 4 и 5 = 4/5

14/21=(14:7) и (21:7) = 2 и 3 =2/3

2) 9/10>4/5

   4/7<2/3

3) 1.\frac{34}{35}  2.1\frac{5}{18}

4)

Нам дано:

Від А до B 3 1/6 години

Від B до C  на 1 1/3 год меньше ніж від  А до B

Тоді:

3*60+10=190 хв - Від точки А до точки В

60+20=80 хв - різниця між часом до точок АВ та ВС

190-80=110 хв - від точки В до С

190+110=300 хв

5)

8  9 /10-х= 4  5/6

х= 8 9/10-4 5/6

х=89/10-29/6=(267-145)/30

х=4 1/15

6) это не знаю....

Пошаговое объяснение: