Допоможіть вирішити рівняння: x помножити на 8= 984, 2 помножити на x= 586, 456:x=8, x:5=193


Ответы на вопрос

Отвечает Алиев Рабадан.

Ответ:

х×8=984

х=984:8

х=123

2×х=586

х=586:2

х=293

456:х=8

х=8×456

х=3648

х:5=193

х=193×5

х=965

Зроби мою відповідь найкращою будь ласка