Яке число треба підставити замість а, щоб коренем рівняння (X+а) -7= 42 було число 22 ?


Ответы на вопрос

Отвечает Горина Настя.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

(х+а) -7= 42

(22+а) - 7= 42

22 + а= 42 +7

22 + а= 49

а= 49 - 22

а= 27