за 4 год за течією річки і 1 год проти течії човен проживає 120 км, а за 1 год за течією і

півгодини проти течії 35 км.Знайдіть власну швидкість човна у км/год.​

Ответы на вопрос

Отвечает Бритвина Арина.

Ответ:

22,5

Пошаговое объяснение:

x - скорость лодки по течению, км/ч.

y - скорость лодки против течения, км/ч.

Система уравнений:

4x+y=120

x+0,5y=35; 2x+y=70

4x+y-2x-y=120-70

2x=50

x=25 км/ч - скорость лодки по течению.

2·25+y=70

y=70-50

y=20 км/ч - скорость лодки против течения.

Скорость лодки:

(25+20)/2=45/2=22,5 км/ч