Знайдіть різницю Куба суми квадратів чисел 1 і 3 та квадрата суми кубів цих чиселХелпппп​


Ответы на вопрос

Отвечает Абылғазы Бекжан.

Ответ:216

Пошаговое объяснение:

(1²+3²)³-(1³+3³)²=(1*1+3*3)³-(1*1*1+3*3*3)²=(1+9)³-(1+27)²=10³-28²=(10*10*10)-(28*28)=1000-784=216