При каких a и b уравнение (a+5)x=2b-6 имеет бесконечно много решений?


Ответы на вопрос

Отвечает Шутак Коля.

Ответ:   при а = - 5  і  b = 3 .

Пошаговое объяснение:

Лінійне рівняння  mx = n має безліч розв"язків , коли  m = n = 0 .

Дане рівняння   (a+5)x=2b-6 має безліч розв"язків при  a + 5 = 0  і

2b - 6 = 0 ,  тобто при а = - 5  і  b = 3 .