Знайдіть значення добутку: 8 3\4*1 3/14 HELP


Ответы на вопрос

Отвечает Гарт Юлия.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

8\frac{3}{4} *1\frac{3}{14} =\frac{35}{4} *\frac{17}{14} =\frac{5}{4} *\frac{17}{2} =\frac{85}{8} =10\frac{5}{8}