428. Теңдеудің натурал сан түбірін бөлгіштер жұбын іріктеу тәсілімен табыңдар: x(7 + х) = 18; х(х –

3) = 28; х(х + 1) = 42.​

Ответы на вопрос

Отвечает Солиев Газим.

Ответ:

x(7+x)=18 x(x-3)=28 x(x+1)=42

7x+2x=18 2x-3x=28 2x+x=42

9x=18 -x=28 3x=42

x=18:9 x=28 x=42:3

x=2 x=14

1 0