Тендеудің натурал сан түбірін бөлгіштер жұбын іріктеу тəсілімен табындар: х(7+х)=18


Ответы на вопрос

Отвечает Левочко Роман.
7x+x^2=18
7x^3=18
x^3=oihlg4yu55[';34onvb,