Пасічник вирішив продати 100 літрів меду.він продав 9 літрових банок меду та бідон місткістю

50літрів за попереднім замовленням.Скільки літрів меду ще залишилося продати

Ответы на вопрос

Отвечает Галактионов Илья.

Відповідь:

Пасічнику ще залишилося продати 41 літр меду

Покрокове пояснення:

Умова:

Продав:                        

9 банок - по 1л

1 бідон - по 50л    

Запланував продати - 100л

Розв'язок:

Пасічник продав 9 банок меду по 1л, тобто 9л меду, і 1 бідон по 50л, отже в сумі він встиг продати 50+9 = 59л меду

Візьмемо кількість меду, що ще треба продати за x, тоді:

59 л + x л = 100 л

x = 100-59

x = 41 л

Отвечает Ширинкин Савелий.

Відповідь:41 літр, 100-50=50-9=41