Знайдіть остачу від ділення 2⁹⁹ на 7​


Ответы на вопрос

Отвечает Baran Nelia.

Ответ: 1

Пошаговое объяснение:

Зведемо 2 у степені :  2^1=2  2^2=4 2^3=8  2^4=16  2^5= 32  2^6= 64, то при діленні на 7 степенів числа 2 отримаємо остачі : 2,4, 1 ,2,4,1 і т.д. Звідси маємо, що послідовність  остач має період 3. При цьому отримаємо

2^99= 2^3*33 → 2^99 має ту саму остачу від ділення на 7, що і 2^3

2^3=8 : 7 = 1 остача 1