Апофема правильної чотирикутної піраміди дорівнює 5 см, а сторона основи — 8 см. Знайдіть площу

повної поверхні піраміди ?

Ответы на вопрос

Отвечает Беляева Есения.

Ответ:

144см²

Пошаговое объяснение:

L=5см апофема

а=8см сторона основания.

Sбок=1/2*Росн*L=1/2*5*4*8=80см²

Sосн=а²=8²=64см²

Sпол=Sбок+Sосн=80+64=144см²